SYNERGY SCANDINAVIA 2012 OSLAVAV sobotu 7. ledna nadšení členové Synergy týmu z celého Norska, Švédska, Finska a Dánska se shromáždili v Arena Hotel Thon ve Lillistrøm v Norsku aby oslavili úspěchy za rok 2011 a přivítali nové příležitosti pro rok 2012.

Na letošní Skandinávské akci vystoupili se skvělou prezentaci jedni z největších vůdců a významní hosté, včetně Dianne Leavitt (Double prezidentské Executive), William Martin (Presidential Executive), Mads Østvang (Diamond Executive), Martin Østvang, Stefan Patrik Kristofferssen a Eric a Kati Gammals (Pearl manažeři), kteří přišli s velkou inspiraci a s chutí předat své vlastní zkušenosti jak uspěšně rozšiřovat buzines.

Účastníci byli také rádi, že si mohli poslechnout Dana Higginsona (Synergy zakladatel, generální ředitel), Bengt Emanuelsson (Evropa generální ředitel), Dr. Rainer Böger (L-arginin expert) a mnoho dalších,kteří se rádi podělili se svými zkušenostmi a hlavně o cenné informace super produktu ProArgi-9 Plus.

A co je nejdůležitější, Synergy vyzvedla členy týmu a lídři, kteří napomáhají,aby Skandinávský market byl stále úspěšný. Za bouřlivého potlesku manažérů a ostatních členů týmů,každého, kdo získal novou hodnost v roce 2011 přivítali na pódiu, kde jim byly předány získané odznaky a krystal.

Jak se slavnost blížila ke konci,všichni účastnící byli pozvání na chutnou večeři a ke společné zábavě. Nechyběla ani taneční zábava všichni se moc dobře bavili až do pozdních hodin,jako jedna velká Synergy rodina.Byl to krásný večer,který báječně zakončil víkendovou oslavu.

Synergy v Evropě roste neuvěřitelně rychle,zásluhou neúnavného úsilí všech skvělých členů. Synergy Vám všem gratuluje za Vaše úspěchy a doporučuje ,aby jste se připravili na následující Team Manager Academy,která se bude konat v Norsku od 30 března do 1 dubna, ve Finsku od 18 do 19 května 2012, a ve Rakousko od 1 do 3 červen 2012. Každý, kdo dosáhne Team Manager před plánovaným datem bude pozvaný se zůčastnit této události za svojí zemi. Více informací ohledně tohoto setkání uveřejníme v krátké době.

Synergy Vám všem přeje báječný a úspěšný rok 2012

S pozdravem,
Synergy Worldwide

CONVERSATION

Instagram

Follow Us