Uznání evropských členů týmu - říjen a listopad 2011

středa, prosince 21, 2011

Níže jsou uvedeny jména všech v Evropě, kteří si zvýšili stupen v říjen a listopad! Blahopřejeme našim pracovitým vůdcům, kteří i nadále věnují obrovský čas a úsilí, v jejich podnikání v Synergy.

Ohodnocení v říjen

Pearl Executive
Eric & Kati Gammals, (Finsko)

Team Manager
Stein Magne Osmoen, (Norsko)
Stella And Gary O'shea, (Spojené království)
Franz Siegl, (Rakousko)
Irmgard Möhle, (Německo)

Team Leader
Magne Bjørklund, (Norsko)
Eduard Riegerbauer-knoebl, (Rakousko)
Marlis Hoffmann, (Německo)
Jens Tamlagsroenning, (Norsko)
Jenny Ann-christin Ziemke, (Německo)
Helge Syversen, (Norsko)
Kirsi Sarimaa, (Finsko)
Evelyn Barckhan, (Německo)
Eva Dippel, (Německo)
Marja-liisa Niemi, (Finsko)
Annika Stier, (Finsko)

Gold
Magne Bjørklund, (Norsko)
Eduard Riegerbauer-knoebl, (Rakousko)
Marlis Hoffmann, (Německo)
Jens Tamlagsroenning, (Norsko)
Jenny Ann-christin Ziemke, (Německo)
Tommy Jevne, (Norsko)
Ritva Ja Kari Kuusela, (Finsko)
Leena Kallio, (Finsko)
Smart Deal Tmi, (Finsko)
Anja Vandersee, (Německo)
Evelyn Barckhan, (Německo)
Eva Dippel, (Německo)
Marja-liisa Niemi, (Finsko)
Annika Stier, (Finsko)
Vesa Sieviläinen, (Finsko)


Ohodnocení v listopad

Team Manager
Hans Martin Eriksen, (Norsko)
Oddbjoerg Stoelsbotten, (Norsko)
Franz Strohmaier, (Rakousko)
Taupot Oy, (Finsko)
Raphael Tappauf, (Rakousko)


Team Leader
Trude Andersen, (Norsko)
Franz Strohmaier, (Rakousko)
Daniela Petrov, (Rakousko)
Tommy Jevne, (Norsko)
Thomas Edh, (Norsko)
Tiina Ja Kari Lindh, (Finsko)
Srinivasa Aripirala, (Spojené království)
Johanna Ahonen, (Finsko)
Mikko Kokkonen, (Finsko)
Inkeri Kinnunen, (Finsko)
Vesa Sieviläinen, (Finsko)
Risto Hentunen, (Finsko)
Petri Havukainen, (Finsko)
Patrick Wimmer, (Rakousko)
Chris Wimmer, (Rakousko)
Edeltrud Strohmaier, (Rakousko)
Terje Jensen, (Norsko)
Raphael Tappauf, (Rakousko)


Gold
Trude Andersen, (Norsko)
Franz Strohmaier, (Rakousko)
Daniela Petrov, (Rakousko)
Karin Eriksson, (Švédsko)
Thomas Edh, (Norsko)
Knut-einar Soeberg, (Norsko)
Tiina Ja Kari Lindh, (Finsko)
Marina Blomberg, (Finsko)
Srinivasa Aripirala, (Spojené království)
Johanna Ahonen, (Finsko)
Inkeri Kinnunen, (Finsko)
Jarmo Ja Catriina Karppinen, (Finsko)
Hanne Rogne, (Norsko)
Risto Hentunen, (Finsko)
Petri Havukainen, (Finsko)
Arja Tolvanen, (Finsko)
Patrick Wimmer, (Rakousko)
Chris Wimmer, (Rakousko)
Edeltrud Strohmaier, (Rakousko)
Terje Jensen, (Norsko)
Raphael Tappauf, (Rakousko)


*Klikněte zde pro zobrazení všech ohodnocení roku říjen a listopad 2011

Nejlepší naboráří v říjen
Člen týmu s nejvíce osobně sponzorovaných traking centers

ve střední Evropě
Team Bayreuth, (Německo)
Team Ammersbach, (Německo)
Thomas Ellebracht, (Německo)
Pierre Bruns, (Německo)
Franz Strohmaier, (Rakousko)

Skandinávie
Yoshio Kawanowa, (Finsko)
Irina Paksuniemi, (Švédsko)
T:MI Leena Immonen, (Finsko)
Eva Elisabeth Thovtrup, (Dánsko)
Inkeri Kinnunen, (Finsko)

Spojené království/Irsko
Barrimore Hughes, (Spojené království)
Gaz Ellis, (Spojené království)
Sandra Hillawi, (Spojené království)
Winki Newman, (Spojené království)
Sean Rice, (Irsko)

Nejlepší naboráří v listopad
Člen týmu s nejvíce osobně sponzorovaných traking centers

ve střední Evropě
Franz Strohmaier, (Rakousko)
Ana Vajda-Friess, (Rakousko)
Philipp Von Kameke, (Německo)
Johannes Stangl, (Rakousko)
Alfred Reiter, (Rakousko)

Skandinávie
Reidun Lydersen Dalheim, (Norsko)
Kirsi Sarimaa, (Finsko)
Petri Havukainen, (Finsko)
Arja Tolvanen, (Finsko)
Anne Turi Maurstad, (Norsko)

Spojené království/Irsko
Narayan Pillay, (Spojené království)
Marie Romeo, (Spojené království)
John and Trisha Kavanagh, (Spojené království)
Andrew Smith, (Spojené království)
Neil Fox, (Spojené království)

Top Týmoví Bildři v říjen
Člen týmu,který osobně sponsoroval nejvíce členů,kteří dosáhli vyššího stupně

ve střední Evropě 
Elfriede Tappauf, (Rakousko)
Eva Dippel, (Německo)
Anja Vandersee, (Německo)
Evelyn Barckhan, (Německo)
Michael Wald - Global Mentor Team, (Německo)

Skandinávie
Eric & Kati Gammals, (Finsko)
Annika Stier, (Finsko)
Ajasta Parkkola - PREMLIFE, (Finsko)
Oistein Bekkvang, (Norsko)
Esjase Oy, (Finsko)

Spojené království/Irsko
John and Trisha Kavanagh, (Spojené království)
Mei-Mei Lillywhite, (Spojené království)
Marie & Barry Carr, (Spojené království)
Richard Keating, (Irsko)
Deirdre Morrin, (Irsko)

Top Týmoví Bildři v listopad
Člen týmu,který osobně sponsoroval nejvíce členů,kteří dosáhli vyššího stupně

ve střední Evropě
Raphael Tappauf, (Rakousko)
Ana Vajda-Friess, (Rakousko)

Patrick Wimmer, (Rakousko)
Franz Strohmaier, (Rakousko)
Chris Wimmer, (Rakousko)


Skandinávie
Eric & Kati Gammals, (Finsko)
Thomas Edh, (Norsko)
Marko Huupponen, (Finsko)
Annika Stier, (Finsko)
Oddbjoerg Stoelsbotten, (Norsko)


Spojené království/Irsko
Stephen A. Widdop, (Spojené království)
Srinivasa Aripirala, (Spojené království)
Shobana Dandey, (Spojené království)
Roy and June Slater, (Spojené království)
Sam Slater, (Spojené království)


Soukromý odkaz
 

Kvalifikovaní absolventi
William Martin (Německo)
Hakan Cetin - Sells Consulting (Rakousko)
Mads Oestvang (Norsko)
Stefan Patrik Kristoffersen (Norsko)

První kvalifikovaní
Martin Oestvang (Norsko)
Sabine Poster - Network Team (Německo)
Manfred Meyer - Network Power (Německo)
Reidun Lydersen Dalheim (Norsko)
Eric & Kati Gammals (Finsko)
Heidi Byrkjeland (Švédsko)

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.