Náhled do Global Summit

Za pouhých 41 dnů Synergy Worldwide vthrne do Las Vegas kde proběhne akce roku 2011! Připojte se k nám 22. - 24. září a naučte se jakovým způsobem můžete lépe PROSPEROVAT ve Vašem Byznisu i v osobním životě,jak jste si to ani nedovedli představit.

Přijďte oslavovat - Přípravte se na úspěch!

Top lídři, členové týmu z celého světa, lékaři, vědci, odborníci ve zdravotnictví a vedení Synergy se shromáždí, aby oslavili rok 2011 a připravili se společně na fenomenní růst v dalším roce.

Přineste sebou svojí energii,svojí čistou mysl a to nejdůležitější přivedte sebou Vaše členy týmu. Buďte mezi prvními, kteří budou svědky při uvedení nejnovějších produktů Synergy, učte se od předních výzkumníků L-arginin o důležitosti zdravého srdce a uvidíte, jak Synergy WorldWide plánuje zůstat v čele tohoto odvětví.

Být uznáván pro své obrovské úsilí, získat zdravé podnikatelské rady od Synergy nejúspěšnějších vůdců a to hlavní - představit si svou budoucnost se Synergy Worldwide!

Seznam hostujících řečníku:

Dr. Siva Arunasalam, MD
Dr. Joseph Prendergast, MD
Dr. Rainer Böger, MD
Dan Austin, RN
Synergy's Executive Team
Michael Dean, NSP President & CEO
Top Týmový Lídři

Vyhrejte ve velkém- Ve stylu Las Vegas!

Nejsou toto dostačující důvody zůčastnit se Globálního Summitu 2011 plného úžasných dárků,zábavy a prvotřídního uznání!

Po celou dobu Summitu,mnoho z Vás bude mít možnost vyhrát úžasné ceny,zapojíte-li se do hry ve stylu Las Vegas!

Kromě toho několik šťastných účastníků má šanci vyhrát desítky tisíc dolarů!!

Kolik desítek tisíc? Mějte oči otevřené pro další oznámení, příští týden se všemi vzrušujícími detaily!

Zaregistrujte se ještě dnes

Zaregistrujte se do 6. září za zvýhodněnou cenu $129 za osobu. Po tomto termínu bude registrace k dispozici pouze na místě ve výši $ 159 za osobu. Proč čekat déle?
Nezapomente si také udělat rezervaci v hotelu Point South & Casino do středy 31.srpna,je to poslední den pro registraci se slevou. Klikněte zde pro více informací..

Uvidíme se v Las Vegas

CONVERSATION

Instagram

Follow Us