Připravte se na rok jako žádný jiný v historii Synergy WorldWide

pátek, března 18, 2011

Připravte se na rok jako žádný jiný v historii Synergy WorldWide

Rok 2011 bude další významnou kapitolou v historii této skvělé společnosti a my bychom Vás rádi informovali o  výhodách Vašeho úspěchu .

V přípravě na letošní Global Summit v Las Vegas, bude v roce 2011Las Vegas odměnou vám za vaši tvrdou práci, hodnost a pokrok udržitelné činnosti. Přijďte do Vegas kde budete mít možnost vydělat 6,575€ celkem v propagační výplatě. Z toho 4.000€ z teto částky budou na vás čekát v Las Vegas !


Zde je návod, jak to funguje:

Propagace začíná 1 března 2011 a trvá až do 31.srpna 2011. Při získání každého dalšího nového vyššího pinu,obdržíte okamžitě peněžní odměnu. Kromě okamžitého peněžního bonusu za dosažení každé nové hodnosti, Synergy Vám připíše stejnou odpovídající částku k Vašemu bankovnímu bonusu, pokud budete udržovat nový PIN nebo ještě vyšší, po dobu tří po sobě následujících měsíců v rámci propagačního období.

Celková částka bonusu bude vyplacena po skončení propagačního období na Global Summit v Las Vegas 2011.

Pokud si neudržíte získaný vyšší pin po dobu tří následujících měsíců,tak přijdete o částku která Vám byla přidaná k Vašemu bonusu.Je proto velmi důležité si získané vyšší hodnoty udržet po celou tuto dobu.

Celková částka která bude vyplacena v Las Vegas je omezená na 4000€.Můžete si vydělat tolik peněžních bonusů a bankovních bonusů kolik jen jste schopni dosáhnout během propagačního období. Máte osm měsíců dosáhnout maximální odměnu, takže neztrácejte čas!  

Synergy European Team

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.