Německý Člen týmu staví podnik a svaly v 90-ti denní výzvě

Michael Maleck sledoval ze svého místa na Summitu 2014 v Barceloně jak 10 sebevědomých, zdravých Členů Synergy týmu poctilo podium a předvedlo váhu, kterou ztratili jako Členové evropské  90 denní SLMsmart testovací skupiny. Nemohl uvěřit výsledkům, které slyšel-70 lidí dosáhlo svou vysněnou hmotnost za pouhých 90 dní!

"Když jsem tam seděl, přemýšlel jsem o všech dietách, které jsem zkusil za posledních 10 let, a jak jsem získaval stále větší a větší váhu, než jsem dosáhl  90 kila.," řekl Michael, "ale neměl jsem pochyb o tom, že program pro kontrolu hmotnosti  SLMsmart by mohl fungovat i pro mě a to z výsledků co jsem pozoroval. "

Michael na začátku roku 2014 udělal rozhodnutí k udržení zdravějšího životního stylu, který zahrnoval jíst potraviny bohaté na živiny a pravidelně se účastnit v sportovních a jiných fyzických aktivitách. Začal dělat pokroky a byl nadšený, že může přidat SLMsmart k jeho zdravotní rutině po uvedení  tohoto produktu během Summitu, aby zjistil, jestli tento chutný shake mu dodá ten impuls, který potřeboval ke své ideální hmotnosti ještě před koncem roku.

Doporučený program SLMsmart instruuje ty, kteří si chtějí udržet svou váhu  tím, že nahradí jedno jídlo  SLMsmart  Náhradou stravy  smíchanou s mlékem nebo vodou a jeden sáček  energetického nápoje E9 smíchaného s vodou. Ti, kteří chtějí zhubnout, by měli pít  SLMsmart Náhradu jídla a E9 dvakrát denně místo dvou jídel. Kromě toho, všem, kteří se podílejí na programu, se doporučuje jíst zdravou stravu a podílet se minimálně na  30 minutovém každodenním cvičení, pět dní v týdnu.

"Vyměnil jsem dvě jídla denně za SLMsmart Náhradu stravy a jednou porce E9," řekl Michael, "a nejlepší na tom bylo, že to chutnalo fantasticky a zároveň  mě to uspokojovalo. Tyto produkty mi dali to, co moje tělo potřebovalo a to najednou. "

Michaela nikdy neomrzela příchuť SLMsmart a vždy se těšil na nahrazení jídla. Experimentoval s přidáním nových chutí do jeho koktejlů, jako třeba přidáním espressa, ovoce, zeleniny a dokonce i produktů Synergy, jako Phytolife a Mistify,  a miloval všechno co vyskoušel.
Dokončil SLMsmart 90-denní výzvu pro sebe v prosinci, ztrátou 6,5 kila a zároveň získal svalovou hmotu. Pokračoval ve sportu a v jezení zdravé stravy, stejně jako to udělal před zahájením programu SLMsmart.Řekl, že jeho zkušenosti se SLMsmart byly natolik pozitivní, že je uprostřed rozhodndutí , udělat si  90-denní výzvu podruhé proto, aby pokračoval v boji za svou vysněnou cílovou váhou 68 kilo.

Změna, kterou Michael prožil od zařadění SLMsmart a E9 do denní potřeby přesahuje jeho vlastní fyzické zdraví. Zdraví jeho Synergy podnikání je lepší než kdy jindy. Více lidí  začalo jevit zájem o výrobky Synergy, protože vidí výsledky  Michaela a jsou vyzváni ptát se ho na jeho úspěchy. Michael a jeho manželka Sandra byli schopni šířit slovo o SLMsmart a E9 pro desítky lidí tím, že se ptali svých přátel, kolegů a známých, jestli nevědí o někom, kdo hledá jednoduché, ale inovativní řešení řízení tělesné hmotnosti, nebo chce si přividělat peníze navíc. Používali prodejní nástroje Synergy a lokálně vyvinuté videa a prezentace pro informování zvědavých jednotlivců o produktech a příležitostech. Všechny tyto manévry v jejich podnikání vedly k dosažení titulu Team Leader jeden měsíc po uvedení produktu na trh.

"2013 byl cvičením pro nás, v roce 2014 jsme se začali zahřívat a rok 2015 budeme mít přelomový," řekl Michael. "Rekordy budou zlomeny, životy se změní k lepšímu, mladé, vycházející hvězdy budou vytvořeny a hlavní  krok se uvede do pohybu. Synergy WorldWide je jako spící obr, stále rostoucí za posledních 15 let, ale obr se probouzí a připravuje se na globální přítomnost a bude nejlepším hráčem v tomto odvětví. "


** Výsledky nejsou typické, množství  stracené váhy se mění na základě programu stravy a cvičením.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us